DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

DETOXIKACE - řešení zdravotních problémů

 

Co je to vlastně detoxikace?

 

Detoxikace je cílenné odstraňování toxinů (metabolity, plísně, bakterie, viry... ) z organismu.Tato metoda patří k holistické, alternativní medicíně.Od té západní , jak ji známe , se liší tím, že se dívá na tělo jako celek.Což znamená, že ví, že vše souvisí se vším a každá nemoc má svou příčinu a tak i řešení.Velký podíl je připisován zejména emocím!!!

 

Detoxikaci se začíná v dnešní době opět připisovat mnohem větší význam a to mě těší.Vždyť je to vlastně jen návrat k našim kořenům, jelikož preparáty, kterým se chci věnovat jsou vyrobeny z kombinací silných koncentrátů bylin a ty jak známo byly používány odnedávna.V dnešní době je však tato metoda očisty těla mnohem propracovanější.

 

Rozhodla jsem se studovat toto odvětví,protože mě systém čínské medicíny velice nadchl a hlavně mám možnost už pár let řízenou detoxikaci oraganismu a její pozitivní účinky, vidět nejen na sobě a všech mých známých,ale hlavně na svých psech.A myslím, že i naši miláčkové si zaslouží abychom jejich zdraví věnovali mnohem větší pozornost.Ať už jako prevenci chorob, nebo řešení i těch nejvleklejších zdravotních problémů na které je někdy klasická medicína krátká...

Jaké preparáty jsou k dispozici:

 

JOALIS - řízená detoxikace organismu podle Mudr.Josefa Jonáše

 

Co o přípravcích říká Mudr.Josef Jonáš?

 

„Přírodní preparáty pro zvířata vycházejí z celostního pojetí organismu. Holistický (celostní) přístup se zrodil z přesvědčení, že zdravotní stav zvířete je výsledkem souhry psychických a fyzických faktorů. V každém preparátu jsou současně přítomny obě složky. U domácích zvířat je psychika o to složitější, že zvíře je v úzkém kontaktu s člověkem, od kterého přebírá jeho psychické problémy a stresy.

Organismus zvířete je tvořen čtyřmi tkáněmi: vazivem, nervovou a svalovou tkání a epitelem. Tyto tkáně jsou přítomností fyzických a psychických toxinů narušené. Může se jednat o chronické infekce, mikrobiální toxiny, toxické kovy, chemikálie, parazity. Toto vše je způsobeno nežádoucí potravou, ale také stresem, strachem, depresí, agresí atd.

Toxiny poškozují funkce tkání. Tím vznikají zdravotní problémy, ale také nežádoucí projevy jako jsou poruchy chování zvířete a různé emocionální poruchy. Všechny preparáty Joalis – AniDigestAniMoveAniNevrinAniSkinAniSpirAniUrin si mimo jiné všímají funkce imunitního systému. Ten chrání zvíře před infekcí, ale hlavně odstraňuje toxiny z jeho organismu. Tkáně se po odstranění toxinů regenerují a funkce orgánů obnovují.

Detoxikační veterinární preparáty Joalis Animal vyrábíme ve vlastním farmaceutickém závodě. Máme dlouhodobé zkušenosti s humánními preparáty. Používají je nakonec lidé v polovině zemí Evropy. Jejich odpůrci namítají, stejně jako je tomu u většiny přírodních preparátů, že účinek je vlastně placebo efekt, tedy sugesce. Proto jsme chtěli dokázat, že zvířata, která ze sugesce nemůžeme podezírat, reagují úplně stejně jako lidé. Podařilo se, a proto dnes můžeme pomáhat i jim.“

 

Mudr.Jonáš,jeden z nejvzdělanějších a nejhloubavějších lidí, hlava firmy Joalis, připravil právě novou řadu i pro nás, kterým záleží na zdraví našich zvířat.Jelikož jsem se již stala členem klubu Joalis a procházím jeho terapeutickým výcvikem,mám blíž k některým informacím.

ENERGY

Tato firma je na trhu již několik let a má nesčetné úspěchy s regenerací zvířat.Podstata a filozofie jejich kapek je vlastně totožná jako u firmy Joalis,protože obě tyto firmy vycházejí ze stejného základu..čínské medicíny.Veškeré jejich preparáty jsou vysoce kvalitní a zdraví zvířat velice prospěšné.Domnívám se však,že se u mne v salonu osvědčí spíše jako podpůrné a regenerační kapky.Mají navíc poměrně široký sortiment potravinových doplňků, které pomáhají ve výživě zvířat.

V budoucnu bych ráda zavedla systém kombinované léčby.Jelikož mám práci pana Jonáše již několikráte ověřenou, chci pro základní kůru volit hloubkovou detoxikaci a až po úplném vyčištění dodatečnou, preventivní, podpůrnou kůru firm Energy.

 

Co je třeba ještě vědět?

 

- Detoxikace je pozvolnější proces, proto nečekejte výsledky ze dne na den.Stejně jako u lidí i zvířata jsou každé jiné a mají jiný metabolismus.U jednoho může stačit jedna kůra u druhého budou potřeba i 3.U lidí je i půl roční detoxikace celkem běžná.

- U detoxikace mohou vzniknout detoxikační projevy.Prosím nebojte se toho, nic není tak hrozné jak to vypadá.V takových případech je třeba buď vytrvat, nebo jen upravit množství podávaných kapek.

- Při návštěvě se vás budu vyptávat na veškeré podrobnosti týkající se vašeho pejska a někdy to můžou být i zdánlivě nevýznamné maličkosti, které mohou pomoci určit ten správný preparát právě pro vašeho pejska.

- Čím starší pejsek tím opartněji je třeba k detoxikaci přistupovat.

- Detoxikace je určena i pro zvířata se závažnějšími chorobami jako je například epilepsie

 

Pokud jste se dostali ve čtení až tady pak Vás zajímá jak tato metoda tak hlavně zdraví vašeho zvířátka a to mě moc těší.Pokud máte jakékoliv otázky neváhejte zavolat a já Vám na co budu moci ráda odpovím.