DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Novinky

jaro 2013
Mám velkou radost,že vám můžu oznámit,že detoxikační preparáty firmy Joalis jsou již na světě :-)...k objednání u mě :-).
 
9. - 11.11 2012
Jsem úspěšně absolvovala kurz Bowenových masáží pro pejsky č.1.Podrobnosti prosím hledejte v hlavní nabídce :o).
 
5.10.2012
Nově máme stránku i na Facebooku a všichni jste moc vítáni :o).
 
12.9.2012
Jsem absolvovala seminář firmy JOALIS, která se zabývá řízenou detoxikací organismu.Ve stavu schvalovaní je řada věnovaná celá pouze zvířatům, především psům.Těším se na vzdělávání, protože pomocí JOALIS a Energy bych chtěla pomáhat vašim pejskům ke zdraví.
 
Červenec 2012
Začínám spolupracovat s firmou ENERGY, která se zabývá alternativní medicínou z přírody.Více informací budu postupně přidávat do sekce Energy.
 
19.7.2012
Jsem absolvovala kurz trimování v salonu Anjuli u p.Motejzíkové v Praze.Rozšířila jsem si tak své znalosti a dovednosti tak abych byla schopna poskytnout vám co nejlepší služby :o).
 
1.11 2011
Omlouvám se zákazníkům za esteticky zhoršené podmínky v salonku.Protože jsem měla problém s vlhkostí nechala jsem udělat menší stavební úpravy.Velice brzy se však díky tomu dočkáte barevnější podoby salonku:o).
 
 
30 -31. 10 2011
S kolegyní z Frenštátu pod Radhoštěm, se kterou od června letošního roku úzce spolupracuji, jsme navštívily přední Pražskou střihačskou soutěž Prafobest 2001.Mnohému jsme se přiučily a z nedělního semináře si přivezli osvědčení:o)...
 
 
25.5.2011
Díky jedněm šikovným ručičkám jsme v salonku udělali malé úpravy a díky tomu jsem rozšířila sortiment zboží, které si u mě můžete zakoupit:o).
 
 
Zajímavá nabídka
Na nástěnce mi přibyla zajímavá nabídka v podobě možnosti nechat si svého miláčka zvěčnit a to v malované podobě.V případě zájmu se stavte to okouknout:o)...
 
 
 
Oblečky a jiné doplňky
 
Jedině u mě koupíte fleece mikinky, vestičky a jiné oblečky, které jinde nekoupíte.Díky jedné šikovné paní mám pro vás kousky, které jsou originální a za velice příznivé ceny.Neváhejte zavolat si a zeptat se:o).
 
 
13.10.2009
Oficiálně otevírám salon OZZY.Už se těším na vás i vaše mazlíčky,takže neváhejte a klidně se přijďte třeba jen podívat.