DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Úprava srsti

Úprava srsti

S úpravou psa začínejte už od  štěňátka, jelikož malé štěně naučíte úkony kolem úpravy snadněji, než dospělého psa. Štěně má svou výhodu v tom, že obvykle nemá tolik srsti jako dospělý jedinec. Lépe řečeno, údržba štěněčí srsti je snadnější, než údržba dospělé srsti. Učte své štěňátko i doma a to častým kartáčováním tak aby mu to bylo příjemné.
První úprava, která je přibližně kolem 3-4 měsíce života, nebývá příliš náročná a to jak časově, tak i co se manipulace se psem týče. Při první návštěvě však máte dobrou možnost seznámit se se střihačem a také s prostředím,kde bude v budoucnu trávit více času.

Před samotnou úpravou je nutné mít pejska dobře vyčesaného a vykoupaného a hlavně suchého (vysušeného fénem) 1 DEN předem!

 

Ale POZOR! Bez důkladného okoupání a vysušení srsti není dokonalý střih.N apříklad pokud srst necháte jen volně uschnout srst se  zvlní (z pravidla u dlouhosrstších plemen psů) a pak se obtížněji upravuje. Myslete na to prosím a pokud byste v tomto ohledu měli jakékoliv nejasnosti nebojte se na mě obrátit.

 

Pokud si budete chtít pejska vykoupat sami prosím řiďte se výše uvedenými informacemi. Ušetříte sobě čas, mě nářadí a i váš pejsek bude vypadat mnohem lépe :o)

 

Pokud příjde pejsek špinavý a zacuchaný automaticky pejska okoupu.I ne dokonale rozčesaní pejskové ke mě můžou, ale počítejte prosím s tím že čas úpravy i posléze cena půjde o něco nahoru.Proto je lepší se o srst svého miláčka starat pravidelně, abyste ho zbytečně nevystavovali nepříjemnému rozčesávání cucků.

 

Moje vanička se  těší na vaše čtyřnohé kamarády:o) a věřte že vůbec není luxus mít pejska vykoupaného v kvalitním šamponu.Krása a zdraví jeho srsti vám bude odměnou.

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz